Carrie-Fisher-Star-Wars-Return-Jedi_1

O udruzi

Starbase Cantina je još mlada i neiskusna udruga ljubitelja znanstvene fantastike s velikim potencijalom za rast! Oformili su je desetak mladih entuzijasta u ljeto 2010. s ciljem popularizacije znanstvene fantastike i širenjem dobrog duha među svim rasama u svemiru!

Članovi se sastaju petkom (od 19h) u Medulićevoj 30 i igraju razne društvene igre vezane uz znanstvenu fantastiku (većinom su igre proizvodi vlastite mašte članova, koja zna biti vrlo bujna i bizarna!)

U vrlo prijateljskoj atmosferi znamo se zadržati do sitnih noćnih sati (kada se selimo iz Medulićeve u obližnju pivnicu Medvedgrad) i diskutiramo o vrlo bitnim problemima današnjice, poput razloga zašto je kapetan Picard ćelav, ili koliko Chewbacca ima godina?

Dođite na jedan od naših sastanaka petkom i pridružite se veseloj družini u Starbase Cantini. Ali pazite: Once you get in, you’ll never want out 😉

Sastanci se održavaju vikendima na adresi Radnički dol 1, kod Britanca.